DIAMOND TOPLANTI VE DÜĞÜN SALONU

Salonumuz 1500 kişilik misafir kapasitesine sahip modern, şık, ferah ve güveli ortamı ile en özel günlerinizde kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlar, Diamond Toplantı ve Düğün salonumuz, siz değerli konuklarını., düğün, kına, nişan, toplantı. sünnet, toplu iftar yemekleri ve diğer etkinliklerinizi en güzel ve güvenilir şekilde gerçekleştirebileceğiniz , modern ve ferah bir ortam sunuyor.

Salonumuzda ses mühendislerimiz ile yaptığımız özel çalışmayla ses hacmini dağıtan konuşma ve müziğin ritmini verimli şekilde ileten ses yalıtımı ile akustik ahşap sistemler kullanılmıştır. Yapılan bu ses çalışması ve akustik sistem ile eğlenmek isteyen müziğin ritmini en iyi şekilde hissederken, oturup sohbet etmek isteyen konuklarıma için ise sohbetlerinde daha verimli iletişime sahip olacakları oturma planı ile hizmet vermekteyiz.

Kına ve Nişan organizasyonlarınız için kır bahçemizde Şelale aydınlatma sistemleri ile rüya gibi bir gece geçirirken salonumuzda ise son teknoloji ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerimizle konforlu bır ortam sunuyoruz.

Salonumuz, konuklarımızın güvenliğini sağlamak için iç ve dış saha olmak üzere toplamda 23 adet kamera ile izlenmektedir. Konuklarımız eğlenirken çocuklarının da daha güvenilir ve eğlenceli zaman geçirebilmesi için çocuk parkı ve palyaço hizmeti vermekteyiz.

Düğün filmini, ve fotoğraflarına kusursuz olsun istedik. Düğününüz, masal gibi rengarenk olsun diye profesyonel sahne tasarımı ve ışık sistemleri kullandık. Toplantı, konferans ve etkinliklerinizde en etkili sunumlar için profesyonel ekipmanlar ile 365 gün hizmetinizdeyiz.
En özel ve güzel günlerinizde pırlanta gibi bir hizmet ile Diamond Toplantı ve Düğün Salonu sizlerle...

TOP